تذکر نماینده مجلس به رئیسی: قیمت دلار در مدت کوتاهی ۵۰ برابر شده؛ در دولت شما هم قیمت آن ۹۰ درصد رشد داشته

0
78


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت دلار طی مدت کوتاهی ۵۰ برابر شده و در دولت سیزدهم ۹۰ درصد رشد داشته است.

حجت الاسلام حسن شجاعی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس گفت: انقلاب اسلامی بعثتی دیگر برای نجات بشریت در دوران جاهلیت مدرن بود؛ کارنامه انقلاب اسلامی در طول ۴۴ سال قبل آنقدر مقبول بوده که مردم بی نظیر ایران را به خیابان بیاورد و حمایت معجزه آسای آن‌ها را به رخ جهانیان بکشاند.

وی در تذکری ادامه داد: البته همین مردم سال هاست که گرفتار مشکلات معیشتی هستند. هر سال عده‌ای به زیر خط فقر سقوط می‌کنند و برای حفظ زندگی استیجاری در شهر‌های بزرگ به حاشیه شهر‌ها پناه می‌برند و از شهر‌های کوچک به روستا‌ها پناهنده می‌شوند.

شجاعی خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت فعلی به تنهایی محصول دولت شما نیست که فقط شما مورد سرزنش قرار بگیرید، اما قیمت دلار طی مدت کوتاهی ۵۰ برابر شده و در دولت شما قیمت آن ۹۰ درصد رشد داشته است؛ مردم ثابت کردند به نظام و رهبری وفادارند، اما همین مردم از دولت شما و همه دولت‌های جمهوری اسلامی ایران گلایه دارند. مردم خدمات دولت‌ها را انکار نمی‌کنند، اما از مجلس و دولت‌های فعلی و گذشته گلایه دارند.

وی ادامه داد: آقای رئیسی شما با شعار تغییر به نفع مردم روی کار آمدید، اما با تغییر، نفعی برای مردم حاصل نمی‌شود؛ رهبر انقلاب فرمودند راه حل ایجاد تحول در حکمرانی کشور است. اگر با تغییر، اصلاح و تدابیر عادی مشکلات قابل حل بود قاعدتاً در طول سال‌های اخیر و توسط دولت‌های مختلف مشکلات حل می‌شد و ما شاهد وضعیت فعلی نبودیم پس برای تحول فکری کنید که مدیران در دولت شما مدیران تحولی نیستند و شرایط امروز جز با تحول به نفع مردم تغییر نمی‌کند.

شجاعی گفت: مدیران اقتصادی دولت نتوانستند منافع مردم را تامین کنند. در چند سال اخیر قیمت دلار ۵۰ برابر شده و نشان می‌دهد همه دولت‌ها مشکل داشتند؛ عاجلاً تدابیر تحولی اتخاذ کنید.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید