خانه اقتصادی قیمت سکه از ۲۸ میلیون تومان عبور کرد

قیمت سکه از ۲۸ میلیون تومان عبور کرد

0
قیمت سکه از ۲۸ میلیون تومان عبور کرد

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

قیمت سکه از 28 میلیون تومان عبور کرد

امروز در بازار آزاد تا ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

به گزارش «انتخاب»، همچنین در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۲۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

قیمت سکه از 28 میلیون تومان عبور کرد

بر اساس گزارش تسنیم، در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی ۱۸۴۲ دلار است.

علاوه بر این، در صرافی‌ها در لحظه انتشار این گزارش، قیمت دلار ۴۴ هزار و ۶۷۳ تومان و قیمت یورو ۴۷ هزار و ۷۱۰ تومان اعلام شده است. بنا به دستور بانک مرکزی از ۴ بهمن دلار و یورو توافقی از معاملات بازار متشکل حذف شده است.

تکمیلی / سکه ۲۷ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان

مهر در ساعت ۱۱:۴۵ گزارش داد که قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ به ۲۷ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان رسید و حباب این سکه روی رقم ۶ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان ماند. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با قیمت ۲ میلیون و ۲۳۶ هزار تومان معامله شد.

تکمیلی / سکه از ۲۸ میلیون عبور کرد

بر اساس جدول قیمتی که شبکه اطلاع رسانی طلا و سکه در ساعت ۱۲ و ۳۳ دقیقه منتشر کرد، قیمت سکه به ۲۸ میلیون و ۷۴۸ هزار تومان رسید.

قیمت سکه از 28 میلیون تومان عبور کرد

 

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید