مخالفت دادگاه بارسلونا با آزادی موقت دنی آلوز

0
72کد خبر : ۱۸۷۱۶۴۶ |
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰ |
۲٫۶K بازدید |

۰
دیدگاه

فرجام‌خواهی رد شد


دادگاه بارسلونا امروز درخواست تجدید نظر دنی آلوز و آزادی موقت او را رد کرد و ستاره برزیلی باید همچنان در زندان برایانز ۲ بماند.

مخالفت دادگاه بارسلونا با آزادی موقت دنی آلوز

به گزارش “ورزش سه”، دنی آلوز بیشتر از یک ماه است که به اتهام تجاوز جنسی بازداشت شده و در زندان برایانز ۲ شهر بارسلونا حبس شده است. او اما این اتهام را رد می‌کند. کریستوبال مارتِی، وکیل این بازیکن، چندی پیش درخواست آزادی مشروط او را که از تاریخ ۲۰ ژانویه در بازداشت بوده به دادگاه ارائه کرده و امیدوار بود که با این درخواست موافقت شود.

1797515

هفته گذشته جلسه تجدیدنظر به دلیل حفظ حریم شخصی شاکی پشت درهای بسته برگزار شد و عجیب اینکه آلوز بار دیگر اتهامات را رد کرد و با وجود مدارک مستند ادعا کرد که ارتباط با شاکی با رضایت دوطرفه بوده و او تجاوز نکرده است. وکیل آلوز از قاضی خواسته بود که به خاطر شهرت آلوز و اینکه سال هاست در اسپانیا سکونت دارد، با آزادی موقت او به قید وثیقه موافقت کند و تضمین داد که او فرار نخواهد کرد. آلوز امیدوار بود که با این درخواست موافقت شود ولی این اتفاق رخ نداد و امروز اعلام شد که او باید مدتی بیشتر در زندان بماند و هیچ وثیقه ای نیز برای او قبول نخواهد شد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید