خانه اخبار جهان حداقل هزینه سرویس مدارس در تهران ۸ میلیون تومان

حداقل هزینه سرویس مدارس در تهران ۸ میلیون تومان

0
حداقل هزینه سرویس مدارس در تهران ۸ میلیون تومان

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۲/۰۴ ۱۲:۵۵:۳۸

|

|

دبیر انجمن صنفی پیمانکاران سرویس مدارس استان تهران با اشاره به اینکه حداقل هزینه سالانه سرویس مدارس در تهران ۸ میلیون تومان است، بازگشت هزینه سرویس مدارس به ازای روزهای تعطیل را به شروط جدیدی منوط کرد!
حداقل هزینه سرویس مدارس در تهران ۸ میلیون تومان


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۴ ۱۲:۵۵:۳۸

دبیر انجمن صنفی پیمانکاران سرویس مدارس استان تهران درباره بازگشت هزینه سرویس مدارس به ازای روزهای تعطیلات به خانواده‌ها در شهر تهران گفت: در مدت اخیر شاهد بودیم که تعطیلات مدارس به صورت روزانه اعلام می‌شد یا اینکه راننده ساعت 9 شب  متوجه می‌شد صبح فردا تعطیل است در حالیکه رانندگان سرویس مدارس حتی اگر خدمات هم ارائه نکرده باشند مانند یک سرباز آماده‌باش کامل هستند!

به گزارش تسنیم، مهدیان در پاسخ به این پرسش که آیا رانندگان سرویس مدارس تنها کارشان در حوزه سرویس مدارس است؟ متذکر شد: عمده رانندگان سرویس مدارس، کارمندانی هستند که در کنار کار خود، رانندگی سرویس را انجام می‌دهند؛ اگر قرار باشد تعطیلات مدارس به صورت روزانه اعلام شود قیمت سرویس مدارس در سال بیش از 30 درصد افزایش می‌یابد از سوی دیگر رانندگان موظف را که هر روز صبح دانش‌آموز را به مدرسه آورده و عصر او را به خانه می‌آورند، از دست می‌دهیم.

دبیر انجمن صنفی پیمانکاران سرویس مدارس استان تهران درباره سرانجام بازگشت هزینه‌ها به خانواده‌ها گفت: اگر قرار باشد هزینه 15 روز برگردانده شود، ادامه کار با قرارداد و نرخ جدید است چون هنگامی که ما کار سرویس مدارس را در مهر ماه شروع کردیم، قیمت مثلا کوییک 180 میلیون تومان بود و اکنون هزینه تعمیرات و نگه‌داری به قدری برای رانندگان افرایش یافته است که کار شدنی نیست! برخی رانندگان به ما اعلام کردند اگر قرار باشد هزینه 15 روز را برگردانیم باید افزایش عجیب هزینه‌ها را هم در نظر بگیریم که در برخی قراردادها تا 30 درصد لحاظ شده است  با این حال بسیاری از پیمانکاران گفتند که از هزینه خودمان حقوق رانندگان را پرداخت می‌کنیم و 15 روز خرداد ادامه خدمات خواهیم داشت.

وی تأکید کرد: در سرویس‌های خصوصی و تاکسیرانی، امکان برگشت پول منطقی و شدنی نیست و اگر راننده کار را رها کند، جایگزین خواهیم داشت؟

مهدیان با انتقاد از نرخ مصوب شورای شهر برای سرویس مدارس گفت: وضعیت ترافیک در مناطق مختلف تهران و ساعات تعطیلی مدارس متفاوت است بنابراین شورای شهر نمی‌تواند یک نرخ ثابت اعلام کند، امسال کمترین مبلغ برای اجرای سرویس در شهر تهران 8 میلیون تومان در سال است.

 


[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید