الهامی: برنامه ام حمایت از تیم ملی است، نه هدایت تیم ملی!

0
63کد خبر : ۱۸۷۲۳۲۶ |
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴ |
۴۱۸ بازدید |

۰
دیدگاه

اختصاصی ورزش سه، انصراف رسمی یکی از ۷ گزینه


نام ساکت الهامی به عنوان یکی از ۷ گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی مطرح شده است.

الهامی: برنامه ام حمایت از تیم ملی است، نه هدایت تیم ملی!

به گزارش “ورزش سه”، ساکت الهامی بیش از دو دهه است که در لیگ برتر مربیگری می کند. مربی ای که برای نفر اول شدن خیلی صبر کرد و البته این صبر به سود او تمام شد. چرا که در شروع مسیر سرمربیگری با دو تیم (تراکتور و نساجی) قهرمان جام حذفی شد و در یک فصل بسیار سخت هم نماینده فوتبال مازندران را در لیگ برتر حفظ کرد. هم چنین قهرمانی ای که او به همراه تیم نساجی در جام حذفی به دست آورد در تاریخ ۶۳ سال حیات این تیم بی سابقه بود. این فصل هم نتایج او به همراه تیم هوادار چه در لیگ برتر و چه در جام حذفی به عنوان یک تیم کم هزینه و خصوصی قابل دفاع بوده است. از جمله نتایج خوب او به همراه تیم هوادار شکست تیم پرسپولیس در استادیوم آزادی بود.

ساکت الهامی در واکنش به این خبر که یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی شده؛ به خبرنگار ما می گوید: این خبر را در یکی دو رسانه از جمله ورزش سه خواندم و به طور حتم منبع آن یکی از مدیران فدراسیون فوتبال بوده است، چرا که چنین خبری نمی تواند بر اساس حدس و گمان باشد. اما با حترام به شخصی که این خبر را در اختیار شما قرار داده صادقانه می گویم؛ من الان برنامه ام چیزی جز حمایت از تیم ملی نیست.

سرمربی تیم هوادار ادامه می دهد: من در مربیگری پله به پله بالا آمده ام و شما هم خوب می دانید، برای رسیدن به این جایگاه خیلی سختی کشیدم، بطوریکه وقتی به عقب بر می گردم ایمان می آورم اگر لطف خدا نبود، گذر از سختی ها امکان نداشت. این به نفع من تمام شد. اگر چه بعد از شروع سرمربیگری دو جام قهرمانی لمس کردم و به لطف خدا نساجی را در لیگ برتر نگه داشتم و الان هم این روند در تیم هوادار ادامه دارد، اما هنوز کار نیمه تمام در فوتبال باشگاهی دارم، باید بیشتر زحمت بکشم؛ در همه زمینه ها. باید بیشتر یاد بگیرم؛ در همه زمینه ها. بدون شک نهایت آرزوی هر مربی ایرانی رسیدن به نیمکت  تیم ملی و درخشش به همراه این تیم در تورنمنت های بین المللی و شاد کردن دل مردم است اما اکنون نگاهم به تیم ملی نگاه حمایتی است. نه گفتن به تیم ملی برای من سخت است. دوست دارم جزو گزینه ها باقی بمانم و دوست دارم با من صحبت شود و از من سوال شود اما الان سرمربی تیم هوادار هستم و باید به تعهداتم فکر کنم. شک ندارم با تلاش روزی به نیمکت تیم ملی می رسم، فعلا تا آن روز بهترین آرزوها را برای تیم ملی و همکارانم دارم. در جلسه ای هم که با يکی از مدیران ارشد فدراسیون فوتبال داشتم تاکید کردم اگر می گویم از مربی ایرانی استفاده کنید، منظورم این نیست که تیم ملی را به من بدهید، حرفم این است که مربی درجه دو خارجی را به مربی ایرانی ترجیح ندهید.

ساکت الهامی در پایان گفت: مهم نیست شما به عنوان یک مربی، مربی تیم هوادار هستی یا تیم ملی. مهم این است در جایی که قرار می گیری محق باشی و تلاش کنی و از آن لذت ببری. من اکنون از حضور در تیم هوادار و کار کردن با این بچه ها لذت می برم و تلاش می کنم بهتر به فوتبال خدمت کنم و در نهایت اگر خدا مقدر ساخت و شایسته اش بودم، به تیم ملی برسم.

گفتنی است شب گذشته امیر مهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در برنامه شب های فوتبال به طور رسمی از ساکت الهامی به عنوان یکی از ۷ گزینه داخلی برای هدایت تیم ملی در مسابقات پیش رو نام برد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید