توجیه عجیب بارسا برای ناکامی در اروپا: بدشانسی!

0
76کد خبر : ۱۸۷۲۳۷۲ |
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴ |
۲۹۴ بازدید |

۰
دیدگاه


مدیران بارسلونا دلیل عجیبی را برای ناکامی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا مطرح می‎‌کنند.

توجیه عجیب بارسا برای ناکامی در اروپا: بدشانسی!

به گزارش “ورزش سه”، شکست بارسلونا برابر منچستریونایتد در بازی برگشت مرحله پلی آف لیگ اروپا به این معنا بود که آنها این فصل هم جایی در هیچ رقابت اروپایی نخواهند داشت. 
شاگردان ژاوی فصل گذشته هم نتوانستند ازمرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنند و شکست برابر آینتراخت فرانکفورت در لیگ اروپا هم باعث شد که آنها از این رقابت‌ها هم حذف شوند و شانسی برای کسب عنوان قهرمانی نداشته باشند. 
در حالی که بسیاری این تیم را شانس اصلی قهرمانی در لیگ اروپای این فصل می‌دانستند، قرعه دشوار رویارویی با منچستریونایتد باعث شد که این تیم نتواند این انتظار را برآورده کند. 

1805607

حالا نشریه اسپورت مدعی شده که مدیران بارسلونا به خوبی بازی‌های این تیم را در هر دو رقابت لیگ قهرمانان و لیگ اروپا در این فصل زیر نظر داشته‌اند و معتقد هستند که دلیل و توجیه درست ناکامی آنها در این دو رقابت اروپایی بدشانسی بوده است. 
در واقع این باشگاه باور دارد که در قرعه‌کشی صورت گرفته در مرحله گروهی لیگ قهرمانان و همچنین پلی آف لیگ اروپا شانس با آنها یار نبوده و مصدومیت متعدد بازیکنان مهم و کلیدی هم بدشانسی آنها در این دو رقابت را ثابت کند. 
آنها امیدوار هستند که شرایط این تیم در فصل آینده بهتر شود و شانس هم با آنها یار باشد تا بتوانند بار دیگر در سطح رقابت‌های اروپایی بدرخشند. 
 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید