آقا یحیی، من هنوز هم زنده هستم! (عکس)

0
73کد خبر : ۱۸۷۲۹۰۱ |
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳ |
۱۰٫۲K بازدید |

۰
دیدگاه

فریاد عبدی در استادیوم آزادی


مهدی عبدی فوروارد کمتر به بازی گرفته شده لیگ امسال، در چند دقیقه نمایش کاملی از یک مهاجم تمام عیار ارائه کرد.

آقا یحیی، من هنوز هم زنده هستم! (عکس)

به گزارش “ورزش سه “، مهدی عبدی باز هم از روی نیمکت بازی با نفت مسجدسلیمان را شروع کرد، ولی نام او یکی از گلزنان مسابقه‌ای بود که از دقیقه ۸۷ به بازی گرفته شد.

خود مهدی عبدی هم فکرش را نمی‌کرد بعد از رفتن لوکادیا و مصدومیت شیخ دیاباته باز هم فرصت کمی برای بازی در این فصل برایش فراهم شود، او که سابقه گلزنی در فینال لیگ قهرمانان آسیا و دربی را در کارنامه دارد، در روزهایی که یحیی مهاجمی هم نداشت، به بازی گرفته نشد و یا دقایق کوتاهی برای خودنمایی در پرسپولیس این فصل داشت.

عبدی که شادی گلش با بیرانوند بعد از گل چهارم پرسپولیس به سپاهان در جام حذفی مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفته بود، از دقیقه ۸۷ به جای مهاجم برزیلی یعنی پریرا به زمین مسابقه آمد و در ۹ دقیقه حضورش یک فرار عالی داشت که پاسش به وحدت هنانوف برای تک به تک شدن نرسید.

اما او پاس امیری را با فرار از تله آفساید و با یک نگاه به دروازه نفت و با ضربه‌ای فنی و زیبا تبدیل به گل سوم پرسپولیس کرد و یک بار دیگر نیز در محوطه هجده قدم صاحب توپ شد، تا نشان دهد نیمکت‌نشینی تأثیری در کیفیت این مهاجم گلزن نداشته است و او فارغ از تفکرات یحیی به دنبال فرصت مناسب است تا دوباره به روزهای خوب خود برگردد.

1806583
1806584
1806582منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید