رژه حسین‌خانی در جایگاه خبرنگاران فولادشهر!

0
66کد خبر : ۱۸۷۲۹۱۲ |
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴ |
۱۲۷ بازدید |

۰
دیدگاه


سرمربی مس کرمان دقایق پایانی دیدار تیمش برابر ذوب‌آهن را به صورت ایستاده در جایگاه خبرنگاران تماشا کرد.

رژه حسین‌خانی در جایگاه خبرنگاران فولادشهر!

به گزارش “ورزش سه” تیم فوتبال مس کرمان در نخستین دیدار از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب آهن رفت و برابر این تیم با یک گل شکست خورد.

مسی ها در شرایطی این بازی را باختند که فرزاد حسین خانی، سرمربی این تیم به دلیل محرومیت قادر به حضور در کنار زمین و هدایت شاگردانش از روی نیمکت نبود.

با این وجود و بر خلاف نص قانون، سرمربی مس نیمه اول بازی را از روی سکوهای پشت نیمکت تیم میهمان تماشا کرد. همین موضوع موجب حساسیت داور و ناظر بازی در ابتدای نیمه دوم شد تا از حسین خانی بخواهند بازی را از جایگاه ویژه دنبال کند.

حسین خانی که بعد از چند دقیقه حاضر به ترک سکوها شد، سرانجام وارد جایگاه ویژه شد اما ترجیح داد در جایگاه خبرنگاران بنشیند.

او که در کنار عمار پاکزاد، دستیار خود، بازی را از جایگاه خبرنگاران تماشا می کرد، با هر حرکت تیمش واکنش نشان می داد و به خصوص در زمان اوقات تلف شده به صورت ایستاده بازی را تماشا می کرد.

در نهایت پس از شکست مس، حسین خانی با آرامش از خبرنگاران حاضر در جایگاه خداحافظی کرد و به رختکن تیمش رفت تا به این ترتیب پرونده بازی ذوب آهن برای او و شاگردانش در جایگاه خبرنگاران بسته شود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید