خانه ورزشی مسی: قهرمانی در جام جهانی شگفت‌انگیز بود

مسی: قهرمانی در جام جهانی شگفت‌انگیز بود

0
مسی: قهرمانی در جام جهانی شگفت‌انگیز بود

[ad_1]


کد خبر : 1872946 |
09 اسفند 1401 ساعت 02:27 |
561 بازدید |

0
دیدگاه


لیونل مسی بعد از دریافت جایزه بهترین بازیکن سال فیفا، قهرمانی در جام جهانی را شگفت انگیزترین اتفاق کل دوران حرفه‌ای خود دانست.

مسی: قهرمانی در جام جهانی شگفت‌انگیز بود

به گزارش “ورزش سه”، آخرین و مهمترین جایزه مراسم دِ بِست 2022 مطابق هر سال به بهترین بازیکن مرد سال اختصاص داشت. لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن که کمتر از دو ماه پیش همراه با تیم ملی کشورش فاتح جام جهانی شد، در رقابت با کیلیان امباپه و کریم بنزما جایزه یاد شده را مال خود کرد.

جانی اینفانتینو نام لیونل مسی را به عنوان برنده جایزه امسال از پاکت در آورده خواند تا ستاره آرژانتینی در میان تشویق حاضرین برای دریافت جایزه در سن حضور پیدا کند. او بعد از این که جایزه خود را از رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا دریافت کرد یک سخنرانی کوتاه انجام داد.

لئو صحبت های خود را این گونه آغاز کرد: “واو… شگفت انگیز است! با کریم بنزما که اینجا نیست و کیلیان (امباپه)، سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشتیم. این یک افتخار بزرگ برای من است که امشب اینجا هستم و جایزه بهترین بازیکن را به دست می‌آورم.”

1806737

او در ادامه با تشکر از هم تیمی های خود در تیم ملی آرژانتین که به کمک آنها جام جهانی قطر را فتح کرد افزود: “بدون تردید باید از هم تیمی‌هایم و لیونل اسکالونی تشکر کنم. بدون آنها من اینجا نبودم. می خواهم به همه بازیکنان و کل اعضای تیم ادای احترام کنم چرا که در کنار یکدیگر کار بزرگی انجام دادیم.”

قهرمانی در جام جهانی، رویایی بود که بالاخره برای مسی برآورده شد و در ادامه نیز او را به جایزه بهترین بازیکن سال رساند. ستاره آرژانتینی پی‌اس‌جی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به این موفقیت تاریخی گفت: “من در نهایت به افتخاری رسیدم که مدتهای زیادی آرزویش را داشتم. این شگفت انگیزترین اتفاقی است که در زندگی حرفه‌ای‌ام رخ داده است. افراد بسیار کمی به این موفقیت دست می یابند و من به اندازه کافی خوش شانس هستم که یکی از آنها بودم.”

مسی صحبت های خود بعد از دریافت دومین جایزه دِ بِست دوران ورزشی اش را این گونه به پایان رساند: “در پایان صحبت هایم می‌خواهم از خانواده‌ام و مردمی که در آرژانتین هستند تشکر کنم که همراه ما بودند و در نهایت نیز این موفقیت فوق‌العاده را که برای مدت طولانی در خاطره‌ها باقی خواهد ماند را جشن گرفتند.”

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید