به‌خاطر مسمومیت نباید مدارس را تعطیل کرد

0
79


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۹ ۲۲:۴۸:۵۱

|

|


رئیس کمیسیون آموزش مجلس:به گفته علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته و نتیجه آزمایش‌های انجام شده مشخص شد که گاز ان.۲ (N2) در سم منتشر شده در مدارس وجود داشته است.
به‌خاطر مسمومیت نباید مدارس را تعطیل کرد


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۹ ۲۲:۴۸:۵۱

علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس نشست مشترک با وزرای آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و نمایندگان وزارت اطلاعات را تشریح کرد.

به گزارش خانه ملت، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سم کشف شده دارای دو ویژگی است، گفت: این سم بلافاصله در بدن از بین خواهد رفت و به صورت ترکیبی و تلفیقی بوده و به همین دلیل تشخیص آن دشوار است.

وی یادآور شد: این نتایج بر اساس بررسی‌های ۳۰ متخصص وزارت بهداشت به دست آمده، البته ممکن است در مواردی اضطراب نیز علائم مبتلایان را تشدید کرده باشد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در کشور ما اولین بار این پدیده در قم و سپس در بروجرد دیده شده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: قطعاً با توجه به تعداد محدود موارد پیش آمده، نباید نسبت به تعطیلی مدارس اقدام کرد اما اینکه جریانی پشت این ماجرا باشد، بسیار خطرناک است که شورای امنیت کشور باید بررسی‌های خود را در این رابطه به جمع‌بندی برساند و به مردم و نمایندگان مردم اعلام کند.

 

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید