روز پیروز

0
93


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۹ ۲۳:۲۳:۴۶

|

|


مرور کوتاه اعتمادآنلاین بر خبرهای روز نهم اسفند در سه‌دقیقهاعتمادآنلاین، مهم‌ترین خبرهای روز را برای‌ شما مرور کرده است. به این خبرها می‌توان اعتماد کرد.


روز پیروز


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۹ ۲۳:۲۳:۴۶

در روزی که پیروز درگذشت، اعتمادآنلاین، مهم‌ترین خبرهای روز را برای‌ شما مرور کرده است. به این خبرها می‌توان اعتماد کرد.

آژانس گزارش هم داد…

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گزارش داده ایران ۱۸برابر میزان مجاز در برجام، اورانیوم غنی کرده و ردپای اورانیوم غنی‌شده تا نزدیکی ۸۴درصد را در ایران یافته است.

هنوز مقامات کشورمان به این گزارش واکنش نشان نداده‌اند.

پیروز هم رفت…

از بدترین خبرهای روزهای اخیر یکی هم این‌ بود که توله‌یوز آسیایی سرشناس ماه‌های اخیر، پیروز، در پارک پردیسان به نارسایی کلیوی دچار شد و سرانجام پس‌از چندروز بیماری درگذشت. او به نماد امید ملی بدل شده بود.

بازهم مسمومیت…

بازهم مسمومیت دانش‌آموزان دختر و این‌بار در بیخ گوش پایتخت در شهر جدید پردیس روی داد.

در مجلس اعلام شد که قضیه هولناک مسمومیت دانش‌آموزان سرانجام جدی گرفته شده است- هرچند رئیس مجلس اصرار داشت بگوید این ماجرا تنها به دو شهر قم و بروجرد محدود بوده است.

فرمانده پلیس هم گفت که پلیس به این پرونده وارد شده است ولی اصرار داشت روشن کند که درباره عمدی یا غیرعمدی بودن مسموم کردن بچه‌های بی‌گناه ملت موضع نمی‌گیرد.

 

و سرانجام این‌که در مهم‌ترین بازی‌های لیگ برتر فوتبال مردان ایران، سپاهان یک به یک جلوی آلومینیوم اراک و استقلال با همین نتیجه از سوی نساجی قائم‌شهر متوقف شدند- دو تساوی به سود پرسپولیس.

 منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید