بازگشت و صعود با محرمی در وقت‌های اضافه

0
62کد خبر : ۱۸۷۳۳۶۵ |
۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰ |
۶۶۰ بازدید |

۰
دیدگاه


ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب در جریان صعودشان مقابل لوکوموتیو حضور ۹۰ دقیقه‌ای در زمین داشت.

بازگشت و صعود با محرمی در وقت‌های اضافه

به گزارش “ورزش سه”، در دیدار ماقبل پایانی مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی کرواسی، تیم فوتبال دینامو زاگرب که برخلاف دو مسابقه اخیرش صادق محرمی را در ترکیب و سمت راست خط دفاعی داشت، چهارشنبه شب در ورزشگاه ماکسیمیر به مصاف تیم لوکوموتیو زاگرب رفت.

یاران محرمی که طی ۹ مسابقه رسمی متوالی هیچ شکستی نداشته و دو تساوی و هفت پیروزی به دست آورده بودند، در دیدار مقابل لوکوموتیو زاگرب هم توانستند به همین روند ادامه دهند و به جمع چهار تیم نهایی جام حذفی کرواسی صعود کنند.

دینامو زاگرب درحالی‌که نیمه اول را با شکست یک بر صفر مقابل لوکوموتیو زاگرب پشت سر گذاشته بود، در نیمه دوم گل خورده را جبران کرد تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.

صادق محرمی که ۹۰ دقیقه در ترکیب دینامو زاگرب برابر تیم سابق خود در زمین حضور داشت، در شروع نیمه اول وقت‌های اضافه جای خود را به درمیچ داد که این مهاجم سوئیسی چند ثانیه پس از ورود به زمین توانست گل دوم تیمش را بزند و در ادامه نیز آنها موفق شدند باز هم دروازه لوکوموتیو را باز کنند و با کسب پیروزی سه بر یک به نیمه نهایی جام حذفی کرواسی برسند.

ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب که در فصل جاری لیگ یک کرواسی در ۱۶ مسابقه به میدان رفته و یک پاس گل داده بود، در دیدار برابر لوکوموتیو زاگرب دومین بازی خود در رقابت‌های جام حذفی را انجام داد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید