یک تبریزی علیه تراکتور با ساخت گل (عکس)

0
84کد خبر : ۱۸۹۵۲۲۸ |
۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰ |
۳٫۶K بازدید |

۰
دیدگاه


دروازه‌بان مس رفسنجان در بازگشت به ترکیب این تیم توانست روی گل برتری مقابل تراکتور نقش داشته باشد.

یک تبریزی علیه تراکتور با ساخت گل (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، پیروزی ارزشمند مس رفسنجان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در شرایطی به دست آمد که حامد لک بخاطر محرومیت قادر به همراهی تیمش مقابل تراکتور نبود تا دوباره داوود نوشی‌صوفیانی به دروازه این تیم برگردد و باز هم یک کلین‌شیت دیگر برای نارجی‌پوشان ثبت کند.

نوشی‌صوفیانی که تجربه حضور در تراکتور و دیگر تیم‌های تبریزی را دارد و انگیزه خاصی برابر تیم شهرش داشت، توانست روز موفقی پشت سر بگذارد و عملکردش در بسته ماندن دروازه مس رفسنجان موثر باشد، اما او در کنار کلین‌شیت، روی تک گل تیمش هم نقش داشت.

1831245

این دروازه‌بان تبریزی که پیش از این در پنج مسابقه لیگ برتری و یک دیدار جام حذفی برای مس رفسنجان دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود، با یک واکنش خوب مقابل تراکتور در نیمه اول مانع از گلزنی تیم سابق خود شد و در کنار آن، با یک شروع مجدد توپ را به زمین حریف‌شان فرستاد تا در ادامه با پاس به عقب اشتباه و عجیب هادی محمدی و اشتباه دیگر از احسان مرادیان، توپ تبدیل به گل شود.

نوشی‌صوفیانی که فصل گذشته نیز مقابل تراکتور دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود، دوباره این کار را در ورزشگاه یادگار امام و برابر تماشاگرانی که در ابتدای مسابقه او را تشویق کردند، انجام داد تا ششمین کلین‌شیت فصل او خاطره‌انگیزتر از قبلی‌ها شود.
عکس: مهرداد نوع‌بشر

1831243منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید