خانه ورزشی چشم امید حاج‌صفی به انصاری‌فرد!

چشم امید حاج‌صفی به انصاری‌فرد!

0
چشم امید حاج‌صفی به انصاری‌فرد!

[ad_1]


کد خبر : 2022363 |
30 اردیبهشت 1403 ساعت 10:15 |
478 بازدید |

0
دیدگاه


رقابت‌های سوپر لیگ یونان امشب به پایان می‌رسد که سرنوشت قهرمانی یک لژیونر ایرانی در دست یک مهاجم ایرانی دیگر و هم‌تیمی‌های او است.

چشم امید حاج‌صفی به انصاری‌فرد!

به گزارش “ورزش سه”، قهرمان مسابقات فصل 24-2023 سوپر لیگ یونان امشب مشخص می‌شود و احسان حاج‌صفی همراه با آ. ا. ک آتن این شانس را دارد تا در صورت برتری مقابل لامیا به این عنوان دست پیدا کند، اما سرنوشت آنها بستگی به نتیجه یاران کریم انصاری‌فرد در تیم آریس برابر پائوک هم دارد.

یاران حاج‌صفی در حال حاضر 75 امتیازی هستند و با دو امتیاز کمتر نسبت به تیم صدرنشین پائوک، در جایگاه دوم جدول سوپر لیگ یونان قرار گرفتند که فقط در صورتی به قهرمانی می‌رسند که در بازی امشب به برتری برسند و در سمت مقابل پائوک هم برابر آریس شکست بخورد.

آ. ا. ک آتن دو شکست عجیب و غیرمنتظره در دو هفته گذشته سوپر لیگ یونان مقابل المپیاکوس و پائوک داشت که همین اتفاق موجب شد تا صدرنشینی را از دست بدهد، اما هنوز شانس قهرمانی برای آنها وجود دارد.

2023552

یاران حاج‌صفی در صورتی امشب به قهرمانی در سوپر لیگ یونان می‌رسند که فقط موفق به کسب پیروزی مقابل لامیا شوند و در بازی همزمان دیگر که از ساعت 20:30 آغاز خواهد شد هم آریس باید به برتری برابر پائوک برسد و در غیر این صورت قهرمانی از دست یاران احسان می‌رود.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید