گزارش زنده: آلومینیوم ۳ – صنعت نفت ۱

0
53کد خبر : ۱۸۶۷۰۱۶ |
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸ |
۵٫۵K بازدید |

۱
دیدگاه

رحمتی رتبه پنجمی را هدف قرار داده است


در یکی از دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر، آلومینیوم در اراک پذیرای صنعت نفت بحران زده است.

گزارش زنده: آلومینیوم 3 - صنعت نفت 1

به گزارش “ورزش سه”، در دیداری از هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، آلومینیوم میزبان صنعت نفت آبادان است. اراکی ها در دو دیدار قبلی خود با نتیجه تساوی زمین بازی را ترک کرده اند و امروز در پی پیروزی برابر حریف آبادانی خود هستند.

آلومینیوم که در رتبه هشتم ایستاده، امیدوار است نتایج به سود آنها رقم بخورد و این تیم بتواند با کسب سه امتیاز این دیدار، تا رتبه پنجم صعود کنند. اتفاقی که می تواند به دستاورد مهمی برای مهدی رحمتی و تیمش تبدیل شود.

در سمت مقابل نیز صنعت نفت حضور دارد که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی به دست نیاورده است. این تیم از چهار دیدار لیگ برتری خود تنها ۲ تساوی به دست آورده و از دور رقابت های جام حذفی نیز کنار رفته است.

آبادانی ها که وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و در منطقه سقوط قرار گرفته اند، برای خروج از بحران کار سختی را در اراک دارند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار تیم‌های آلومینیوم و صنعت نفت را در همین صفحه از “ورزش سه” دنبال کنید:
بازی از هفته هفدهم – بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر 
جمعه: ۰۷/۱۱/۱۴۰۱ ؛ ساعت: ۱۴:۰۰ 
ورزشگاه: امام خمینی (ره) اراک /  نزدیک به هزار نفر
گروه داوری: کوپال ناظمی / کمک ها: حسن انتظاری – احد سلطانی ؛ داور چهارم: شبیر بهروزی / ناظر: اکبر بخشی‌زاده

ترکیب آلومینیوم:
حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند، مصطفی احمدی، علیرضا نقی‌زاده، هانسل زاپاتا، سیدمهران موسوی، محمدرضا آزادی، امین جهان‌کهن (۶۵- امیر نوری)، اسماعیل شریفات، سید محمداحسان حسینی (۵۷- محمد خردمند)
سرمربی: مهدی رحمتی

ترکیب صنعت نفت:
فرزین گروسیان، محمد طیبی، میثم تهی‌دست، حسین ساکی، سباستین پیریز (۶۴- محمدحسین باصری)، حکیم نصاری، طالب ریکانی، محمدرضا جلیل مزهر، حسین سنگیرگیر، محمد قنبری (۶۴- عباس بوعذار)، فردین یوسفی
سرمربی: ادسون تاوارس

🟨اخطارها:
آلومینیوم: علیرضا نقی‌زاده (۲۲)
صنعت نفت: حکیم نصاری (۲۲)

⚽شرح گل:
آلومینیوم یک – صنعت نفت صفر (دقیقه ۲۴: محمدرضا آزادی): ارسال کرنر بازیکنان آلومینیوم به روی دروازه، با خطای حسین سنگرگیر به روی آزادی همراه شد و داور بلافاصله یک خطای پنالتی برای میزبان اعلام کرد. خود آزادی پشت این توپ ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه بان، گل نخست بازی را به ثمر رساند.
آلومینیوم ۲ – صنعت نفت صفر (دقیقه ۴۵+۲: هانسل زاپاتا): در شرایطی که صنعت نفت برای زدن گل تساوی روی دروازه حریف خیمه زده بود، پرتاب اوت بازیکنان این تیم پس از چند رفت و برگشت، در محوطه جریمه آلومینیوم به محمدرضا آزادی رسید. این بازیکن نیز با یک دفع توپ محکم، توپ را به میانه میدان فرستاد و هانسل زاپاتا که تک و تنها روی قوس مرکز میدان ایستاده بود، با فراری تند و تیز و در شرایطی که از وسط زمین تک به تک شده بود و مدافعی از صنعت نفت را مقابلش نداشت، به سمت دروازه میهمان رفت و با یک شوت دیدنی، فرزین گروسیان را فریب داد و گل دوم اراکی ها را وارد دروازه حریف کرد.
آلومینیوم ۲ – صنعت نفت یک (دقیقه ۵۵: میثم تهیدست): یک ارسال از سمت راست به روی دروازه آلومینیوم، با ضربه سر سباستین همراه شد. پورحمیدی این توپ را مهار کرد اما در برگشت توپ با برخورد به میثم تهیدست وارد دروازه شد تا آبادانی ها یکی از گل های خورده را جبران کنند.
آلومینیوم ۳ – صنعت نفت یک (دقیقه ۸۳: محمدرضا آزادی): یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه و در فاصله ۲۵ متری نصیب اراکی ها شد. محمدرضا آزادی به سبک کریستیانو رونالدو پشت این توپ ایستاد و با یک شلیک تماشایی و شگفت انگیز، گل سوم تیمش را به ثمر رساند. گلی که می تواند یکی از زیباترین گل های این فصل لقب بگیرد.

⏱لحظات حساس:
دقیقه ۱۰: ارسال کرنر بازیکنان آلومینیوم به تیر دوم، با ضربه سر محمدرضا آزادی همراه شد و توپ در دهانه دروازه به احسان حسینی رسید که ضربه سر او را فردین یوسفی از روی خط برگشت داد و در ادامه نیز شوت قیچی برگردان هوشمند از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۱۳: روی اشتباه مدافعان آلومینیوم، توپ به طالب ریکانی رسید. این بازیکن از زاویه بسته با شوتی سهمگین دروازه اراکی ها را تهدید کرد که پورحمیدی با واکنشی به موقع این ضربه را دفع کرد. توپ در ادامه مجددا مقابل ریکانی قرار گرفت و شوت دوم او را باز هم پورحمیدی مهار کرد تا گلر اراکی ها ظرف چند ثانیه، دبل سیو دیدنی را انجام دهد.
دقیقه ۴۰: صنعت نفت چسبیده به محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که شوت پای چپ این بازیکن با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۴۲: شوت راه دور بازیکنان صنعت نفت را پورحمیدی به راحتی در آغوش گرفت.
دقیقه ۵۰: ممی زاده پس از ورود به محوطه جریمه، با خطای جهان کهن سرنگون شد و داور یک خطای پنالتی به سود صنعت نفت اعلام کرد که پورحمیدی به زیبایی پنالتی طالب ریکانی را مهار کرد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.
دقیقه ۶۲: شوت جهان کهن از پشت محوطه جریمه را گروسیان دفع کرد و در برگشت، اسماعیل شریفات دروازه حریف را باز کرد که به دلیل حضور این بازیکن در موقعیت آفساید، گل مردود اعلام شد.
دقیقه ۸۰: ضربه کاشته طالب ریکانی با برخورد به مدافعان آلومینیوم، به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

🔴حاشیه:
* در اتفاقی عجیب و باورنکردنی، این دیدار با حضور تنها یک دوربین و بدون هیچ صحنه آهسته ای از شبکه آفتاب اراک پخش شد.
* نزدیک به هزار هوادار اراکی با حضور در استادیوم، به تشویق تیم شهرشان پرداختند.
* بازیکنان صنعت نفت نسب به اعلام خطای پنالتی علیه تیمشان به شدت معترض بودند و بازی برای چند دقیقه متوقف شده بود.
* بعد از اینکه پورحمیدی توانست پنالتی ریکانی را مهار کند، او به شدت از سوی هواداران تشویق شد.
* پس از گل نخست صنعت نفت، حسین پورحمیدی به شدت نسبت به این گل معترض بود. او اعتقاد داشت که تهدیست با دست توپ را وارد دروازه اش کرده است.
* سیدمهدی رحمتی که به دلیل دریافت کارت قرمز برابر هوادار این دیدار را از دست داده بود، از روی سکوها بازی را تماشا می کرد.
* به دلیل غیبت رحمتی، دستیاران او نظیر فاضلی، نوازی، عمران زاده و… با حضور در کنار زمین، نکات تاکتیکی را به بازیکنان منتقل می کردند.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید