خانه اقتصادی اولین قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار شد

اولین قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار شد

0
اولین قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار شد

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اولین قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار شد

اولین دوره قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت برگزار و اسامی برندگان 1555 جایزه از جمله پنج دستگاه تلفن همراه و 50 جایزه نقدی مشخص شد.

به گزارش اداره روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت؛ نخستین قرعه‌کشی جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان که با شعار «به‌ پاس همراهی شما به وقت قدردانی ما»، در حال برگزاری است در میان 171 هزار و 61 نفری که تا پایان دی ماه شرایط لازم را برای حضور در جشنواره احراز کرده بودند برگزار و به پنج نفر هر کدام یک دستگاه تلفن همراه، به پنجاه نفر جایزه نقدی پنج میلیون تومانی و 1500 نفر هرکدام 300 هزار تومان اعتبار در اپلیکیشن باجت بانک تجارت اهدا شد.

این قرعه‌کشی برای بهمن ماه و اسفندماه نیز به همین ترتیب برگزار و در آخرین مرحله در اردیبهشت ماه قرعه‌کشی نهایی به‌منظور شناسایی برنده خوش شانس جایزه 300 میلیون تومانی کمک هزینه خرید خودرو تعیین خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در این جشنواره می‌توانند با ورود به حساب کاربری خود در باشگاه مشتریان بانک تجارت از وضعیت خود در این قرعه‌کشی مطلع شوند.

یکی دیگر از جایزه‌های ویژه این جشنواره اهدا اعتبار ماهانه BNPL (الان بخر بعداً پرداخت کن) بانک تجارت است؛ جایزه‌ای به ارزش 10 میلیون تومان که بدون انجام قرعه‌کشی و تنها با به‌دست آوردن 1000 امتیاز در جشنواره به اعضای باشگاه مشتریان بانک تجارت تخصیص خواهد یافت.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید