خانه اخبار جهان اخراج معلم قائمشهری و کشف حجاب نامزد نظام مهندسی اخبار زرد است

اخراج معلم قائمشهری و کشف حجاب نامزد نظام مهندسی اخبار زرد است

0
اخراج معلم قائمشهری و کشف حجاب نامزد نظام مهندسی اخبار زرد است

[ad_1]

|


۱۴۰۱/۱۱/۳۰ ۲۲:۰۰:۱۰

|

|


روزنامه همشهری:روزنامه همشهری نوشت: کسی هست خبر خانم معلم قائمشهری و خبر کشف حجاب نامزد نظام مهندسی را نشنیده باشد؟ وقتی افکار عمومی را از اخبار اصلی دور نگه داشتیم و درگیر حواشی و اخبار زرد و بی‌ثمر کردیم طبیعی است که رسانه دشمن رهزن ذهن‌های بی‌خبر می‌شود.
اخراج معلم قائمشهری و کشف حجاب نامزد نظام مهندسی اخبار زرد است


|


۱۴۰۱/۱۱/۳۰ ۲۲:۰۰:۱۰

روزنامه همشهری اخراج معلم قائمشهری و اعتراض نامزد انتخابات نظام مهندسی به حجاب اجباری را «اخبار زرد» خواند!

به گزارش همشهری، کسی هست خبر خانم معلم قائمشهری و خبر کشف حجاب نامزد نظام مهندسی را نشنیده باشد؟ درست یا غلط محتوای این اخبار بماند. از واکنش مسئولان نیز عبور کنیم. اما به واقع چه بر سر خود و افکارعمومی با این اخبار می‌آوریم؟ ما کم‌کم گرفتار یک بی‌خبری مدرن شده‌ایم. بی‌خبری ناشی از شبکه‌ها. همه می‌دانند و نمی‌دانند. باخبرند و بی‌خبر. به واقع فکر می‌کنند می‌دانند و باخبرند. مخاطب در گروگان اخبار حاشیه‌ای و بی‌ثمر است.

این روزنامه در ادامه نوشته است: اساسا چرا باید خبر یک کلاس درس، مدیر و مسئول و امام جمعه و استاندار را به‌خط کند؟ اساسا این خبر چه نسبتی از واقعیت مدارس ما دارد؟ چرا فکر کردیم خطای خانم معلم آنقدر بزرگ است که لازم است همه مسئولان شهر درگیر شوند؟

همشهری سپس تاکید کرده است: وقتی افکار عمومی را از اخبار اصلی دور نگه داشتیم و درگیر حواشی و اخبار زرد و بی‌ثمر کردیم طبیعی است که رسانه دشمن رهزن ذهن‌های بی‌خبر می‌شود. چنانچه جنون‌وار می‌نویسند کیش و دریای خزر را به چین فروختند و ایران طی یک قرارداد 25ساله مستعمره چین شد و عده‌ای چنان مسخ می‌شوند که علیه این خبر اعتراض خیابانی به راه می‌اندازند. این ثمره عصر بی‌خبری است.

 

 


[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید