حمله موشکی اسرائیل به دمشق؛ ۵ تن کشته شدند

0
55


|


۱۴۰۱/۱۱/۳۰ ۰۸:۲۶:۱۳

|

|

وزارت دفاع سوریه به نقل از یک منبع نظامی اعلام کرد، در نتیجه حمله موشکی جدید رژیم اسرائیل که نقاطی در دمشق و حومه آن از جمله محله‌های مسکونی را هدف قرار داد، پنج تن کشته و ۱۵ تن زخمی شدند.


حمله موشکی اسرائیل به دمشق؛ 5 تن کشته شدند


|


۱۴۰۱/۱۱/۳۰ ۰۸:۲۶:۱۳

وزارت دفاع سوریه به نقل از یک منبع نظامی اعلام کرد، در نتیجه حمله موشکی جدید رژیم صهیونیستی که نقاطی در دمشق و حومه آن از جمله محله‌های مسکونی را هدف قرار داد، پنج تن کشته و ۱۵ تن زخمی شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه، یک منبع ارتش سوریه اعلام کرد: در ساعت ۰۰:۲۲ بامداد امروز یک‌شنبه دشمن اسرائیلی با چند موشک از سمت جولان اشغالی به سوریه حمله‌ کرد و طی آن، برخی مناطق در شهر دمشق و حومه آن از جمله مناطق مسکونی را هدف قرار داد که پدافند موشکی به مقابله پرداخت و بیشتر موشک‌ها را ساقط کرد.

در این بیانیه ضمن اعلام خبر ۵ شهید و ۱۵ زخمی به عنوان آمار اولیه این حمله که حال برخی نیز وخیم گزارش شده آمده است: شماری منزل مسکونی تخریب شده و خسارت مادی به برخی از محله‌های دمشق و حومه آن وارد شد.

این منبع نظامی افزود: موشک‌های پدافند هوایی حمله اسرائیل را در اطراف دمشق دفع کردند و توانستند اکثر موشک‌ها را قبل از رسیدن به هدف ساقط کنند.

او افزود: تیم فنی و مهندسی تلاش برای برآورد میزان خسارات را جهت اعلام رسمی آغاز کرده است. اما خبرنگار سانا گفت، خسارات مادی و انسانی در یکی از ساختمان‌های کفرسوسه در دمشق رخ داده است.

خبرگزاری دولتی سوریه سانا اعلام کرد در پاسخ به این حمله سیستم‌های دفاع هوایی دمشق فعال شد.

به نوشته سانا در این حمله هوایی که مناطق مسکونی حومه دمشق و نیز منطقه کفرسوسه هدف قرار گرفته چندین تن کشته و زخمی شدند.

در همین حال منابع آگاه اعلام کردند همزمان با حمله بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی به دمشق، سایت رادار تل المسیح ارتش سوریه در جنوب شهر شهبا نیز مورد حمله بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید