سیلوا: استقلال برای قهرمانی باید بجنگد

0
69کد خبر : ۱۸۷۱۳۱۴ |
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۰ |
۳۲۷ بازدید |

۰
دیدگاه


۱۰ بازی دیگر هم باقی مانده که هر کدام از آنها اندازه یک فینال مهم است، ما برای رسیدن به موفقیت باید در هر بازی بجنگیم.

سیلوا: استقلال برای قهرمانی باید بجنگد

نیم‌فصل دوم سال گذشته بود که رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال پیراهن این تیم را بر تن کرد؛ زمانی که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند از استقلال جدا شدند. انتظار می‌رفت استقلال با جدایی این دو بازیکن در خط دفاع با چالش مواجه شود ولی سیلوا خیلی زود خودش را در استقلال نشان داد و تبدیل به یکی از عناصر مهم در خط دفاعی این تیم شد. سیلوا در این فصل هم یکی از مهره‌های مورد اطمینان ریکاردو ساپینتو است. او امیدوار است که در این فصل، دومین قهرمانی پیاپی را هم با استقلال جشن بگیرد. سیلوا که معمولاً ارتباط محدودی با رسانه‌ها دارد، دقایقی کوتاه با همشهری گفت‌وگو کرد.

 از بازی با پیکان شروع کنیم که روند خوب خودتان را در لیگ برتر ادامه دادید.
می‌دانستیم بازی بسیار سختی در پیش است، اما هدف مهمی در این فصل داریم و برای رسیدن به آن باید در هر بازی آماده باشیم و فقط به برد فکر کنیم. همه تیم‌ها کیفیت خوبی دارند و هرچه مسابقات به سمت جلو پیش می‌رود، کار سخت‌تر می‌شود. هدف ما چیزی جز گرفتن ۳امتیاز نبود که به آن رسیدیم؛ این یعنی یک قدم به جلو رفتن. حالا هم به بازی بعدی فکر می‌کنیم که باید با ملوان در جام‌حذفی روبه‌رو شویم.

 فصل گذشته با استقلال قهرمان لیگ شدی، چقدر احتمال می‌دهی این اتفاق در لیگ امسال هم تکرار شود؟
اتفاق خوبی بود که فصل گذشته تجربه کردم. ما تیم خوبی داشتیم و با شایستگی به چیزی که استحقاقش را داشتیم، رسیدیم. امسال هم تیم خوبی داریم و تا اینجا ۳۹ امتیاز گرفته‌ایم. ۱۰ بازی دیگر هم باقی مانده که هر کدام از آنها اندازه یک فینال مهم است، ما برای رسیدن به موفقیت باید در هر بازی بجنگیم. می‌دانیم که بازی به بازی کار سخت‌تر می‌شود، اما با همه توان برای کسب بهترین نتایج می‌جنگیم.

 سپاهان و پرسپولیس رقیبان اصلی شما هستند. در مورد این دو تیم چه صحبتی داری؟
همه تیم‌ها برای ما قابل احترام هستند ولی تمرکزمان باید روی کار خودمان باشد. اگر می‌خواهیم موفق شویم، باید خوب امتیاز بگیریم.

 اختلاف ۳امتیازی با سپاهان برای شما نگران‌کننده نیست؟
این اختلاف نگران‌کننده نیست چون ۱۰ بازی باقی مانده و می‌توانیم به صدر جدول برسیم.

 در مورد بازی با ملوان در جام حذفی چه صحبتی داری؟
بازی در این جام شرایط خودش را دارد و هر تیمی اگر اشتباه کند، فرصتی برای جبران ندارد. ما در لیگ آنها را شکست دادیم ولی این یک بازی متفاوت است. باید با تمرکز بالا بازی کنیم تا به مرحله بعدی برویم.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید