حال مدافع وفادار در رئال خوب نیست

0
68کد خبر : ۱۸۷۱۸۵۴ |
۰۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵ |
۱٫۹K بازدید |

۰
دیدگاه

آینده مبهم ناچو


ناچو، مدافع باتعصب و وفادار رئال مادرید، فاش ساخت که از شرایطش در این باشگاه چندان راضی نیست.

حال مدافع وفادار در رئال خوب نیست

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته موفق شد با نتیجه تاریخی ۲-۵ در آنفیلد برابر لیورپول پیروز شود. تاکنون در لیگ قهرمانان هیچ تیمی نتوانسته بود پنچ گل در زمین لیورپول به ثمر برساند. همه از عملکرد عالی هافبک ها و مهاجمان رئال حرف می زنند ولی نباید از بازی تماشایی ناچو که در نیمه اول به جای آلابا وارد زمین شد، چیزی نگفت. او بدون گرم کردن وارد زمین شد و توانست سمت چپ خط دفاعی رئال را به خوبی پوشش دهد.

1804608

از قرارداد این بازیکن که محصول آکادمی رئال است و هرگز در تیمی دیگر بازی نکرده، کمتر از ۶ ماه باقیمانده و آینده او مبهم است. ناچو که دیشب بازی شماره ۳۰۰ خود را برای رئال انجام داد، به خبرنگاران گفت:«هنوز در مورد آینده تصمیم نگرفته ام و این تصمیمی شخصی و خانوادگی است. این قطعا پیامی از طرف من به باشگاه نیست چون رابطه ما بسیار خوب است. هر تصمیمی بگیرم، ابتدا به مدیران باشگاه خواهم گفت.»

1804609

ناچو ادامه داد:«از شرایطم چندان راضی نیستم و به خصوص در ابتدای فصل وضعیت بسیار نامطلوبی داشتم چون به من بازی نمی رسید و معتقد بودم لایق حضور در ترکیب هستم. بازی برابر لیورپول برای من بسیار خاص بود. خوشحالم وارد زمین شدم و ناراحتم که به خاطر مصدومیت یک هم‌تیمی این فرصت نصیبم شد. این بازی شماره ۳۰۰ من با پیراهن رئال بود که برایم باورنکردنی است.»منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید