توضیح وزیر اقتصاد درباره نشست خبری دیروز: مفصل به آن خبرنگار پاسخ دادم / متاسفانه شیطنت کردند و عبارت اول را رسانه‌ای کردند

0
92


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برنا: وزیر اقتصاد گفت: ما علی رغم فشارهای داخلی و خارجی ای که وجود دارد، میراث ده سال گذشته را قدم به قدم اصلاح می کنیم.

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در واکنش به حاشیه ایجاد شده پیرامون سوال یک خبرنگار در نشست خبری روز گذشته خود، گفت: سوال در مورد مسئله حکمرانی اقتصادی بود که به تفصیل در مورد آن صحبت کردم. طولانی ترین پاسخی که داده شده مربوط به حکمرانی اقتصادی بود و مفصل به آن خانم توصیه دادم. چه اتفاقی در حکمرانی اقتصادی در یک سال و نیم گذشته رخداده است و ما علی رغم فشارهای داخلی و خارجی ای که وجود دارد، میراث ده سال گذشته را قدم به قدم اصلاح می کنیم. متاسفانه شیطنت کردند و عبارت اول را رسانه ای کردند.

وی در ادامه در خصوص تفکیک حساب‌های تجاری و شخصی نیز گفت: بانک مرکزی اعلام کرده است که این کار انجام شده و گزارش آن هم ارائه شده است.

خاندوزی بیان کرد: تفکیک ۸/۵ میلیون حساب انجام شده است. آقای زارع‌پور در کارگروه افتصاد دیجیتال برای کسب و کارهای اینترنتی به عنوان اصلاحیه پیشنهادی دادند که باید از ایشان پیگیری کنید. ان‌شااله آقای وزیر تلاش می‌کنند این کار انجام بشود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید