روایت روزنامه نزدیک به سپاه از اعتراضات دیروز تهران

0
103


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۴ ۲۱:۲۰:۰۰

|

|

روزنامه جوان نوشت: برخی از این سوداگران برای سود بیشتر، کالاهای خود را به انبارها برده تا با دلار ۶۰ هزارتومانی به فروشنده عرضه کنند، اکنون، اما با تصمیم جدید، دنبال غوغاگری هستند.
روایت روزنامه نزدیک به سپاه از اعتراضات دیروز تهران


|


۱۴۰۱/۱۲/۰۴ ۲۱:۲۰:۰۰

روزنامه جوان اعتراضات دیروز در بازار تهران را کار «عده‌ای سوداگر» دانست و از سیاست‌‌ جدید ارزی بانک مرکزی دفاع و آن را موفق ارزیابی کرد.

به گزارش جوان، در خبرها آمده بود که عده‌ای در یکی از مراکز تجاری تهران، با ایجاد فضای روانی و احساسی، کسبه و مغازه‌داران را تشویق به اعتصاب کردند.این جماعت که داشتند از دلار ۵۰ تومانی بیشترین سود را به جیب می‌زدند، اکنون با تصمیم بانک مرکزی ساز مخالفت کوک کرده اند. برخی از این سوداگران که برای مثال گوشی تلفن همراه را با دلار ۳۰ هزارتومانی وارد کرده‌اند، برای سود بیشتر، کالاهای خود را به انبارها برده تا با دلار ۶۰ هزارتومانی به فروشنده عرضه کنند، اکنون، اما با تصمیم جدید، دنبال غوغاگری هستند، حال آنکه با همین نرخ جدید و مصوب «مرکز مبادله ارز و طلای ایران» آن‌ها دچار ضرر و زیان نخواهند شد.

این روزنامه در ادامه با دفاع از سیاست ارزی جدید بانک مرکزی نوشت: سیاست بانک مرکزی که در نمونه‌های خارجی نیز امتحان خوبی پس داده است، اکنون بیش از هر کسی نیازمند حمایت، همراهی و پشتیبانی مردم است؛ بنابراین باید بدون توجه به هرگونه شانتاژی، اجازه داد این طرح ملی به ثمر برسد.

 
منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید