خانه ورزشی از داوری اسپانیا اعاده حیثیت کنید

از داوری اسپانیا اعاده حیثیت کنید

0
از داوری اسپانیا اعاده حیثیت کنید

[ad_1]


کد خبر : 1872257 |
05 اسفند 1401 ساعت 18:58 |
981 بازدید |

0
دیدگاه

شکایت از متهم بارساگیت


یک داور سابق اسپانیایی که در حال حاضر به عنوان داور VAR فعالیت می‌کند از نایب‌رئیس سابق کمیته داوران این کشور که نامش در پرونده بارساگیت مطرح شده شکایت کرده و او را به فساد متهم کرد.

از داوری اسپانیا اعاده حیثیت کنید

به گزارش “ورزش سه”، خاویر استرادا، داور اسپانیایی اهل کاتالونیا، در گذشته مسابقات لالیگا را به عنوان داور اول قضاوت می‌کرد و در حال حاضر به عنوان داور VAR در فوتبال این کشور فعال است.

استرادا با ارسال شکایتی به دادگاه از انریکز نگریرا، نایب‌رئیس سابق کمیته داوران اسپانیا و پسرش خاویر، شکایت کرده و آنها را به فساد در ورزش متهم کرد. این داور اسپانیایی مدعی است نگریرا و پسرش در پرونده موسوم به بارساگیت مقصر هستند و با نقش داشتن در فساد ورزشی باعث بدنامی داوران شده‌اند.

1805448

این داور VAR اسپانیایی از دادگاه خواست برای حراست از شان داوران این کشور پرونده نگریرا را به دقت بررسی کنند چون فساد او کل جامعه داوران را زیر سوال برده است.

علت اینکه این داور از نگریرا و پسرش خاویر شکایت کرده این است که پسر او مدیریت شرکت DASNIL 95 را به عهده دارد که در فاصله سالهای 2001 تا 2018 رویهم‌رفته 7 میلیون یورو از باشگاه بارسلونا دریافت کرده است.

نگریرا البته مدعی است در دورانی که نایب‌رئیس کمیته داوران اسپانیا بوده است به باشگاه بارسا مشاوره داوری داده است.

1805449

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید