اعلام آمادگی قطر برای میزبانی المپیک

0
84کد خبر : ۱۸۷۲۳۱۰ |
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۸ |
۲۷۵ بازدید |

۰
دیدگاه


با اعلام جاسم رشید البوعینین، دبیرکل کمیته المپیک قطر، این کشور پس از موفقیت در میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲، به دنبال میزبانی از سایر رویدادهای ورزشی است.

اعلام آمادگی قطر برای میزبانی المپیک

به گزارش ورزش سه، البوعینین در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌های آلمان گفت: میزبانی از رویدادهای ورزشی در قطر پس از جام جهانی ادامه خواهد داشت. ورزش قطر بر اساس یک چشم انداز بلندمدت پیش می‌رود و نه فقط اهداف موقت و نه تنها برای امسال برنامه مشخصی وجود دارد، بلکه ما برای مسابقات ورزشی چه در سطح محلی، منطقه ای و بین المللی نیز برنامه داریم.

وی افزود: ما از بازی‌های آسیایی ۲۰۳۰، مسابقات جهانی جودو در ژوئن (خرداد) آینده و مسابقات جهانی ورزش‌های آبی در ابتدای سال ۲۰۲۴ میزبانی خواهیم کرد و در پایان امسال نیز میزبان فینال جام ملت‌های آسیا خواهیم بود.

رییس کمیته المپیک قطر سپس عنوان کرد: اگر به ۱۲ تا ۱۴  ماه آینده نگاه کنیم، ۴ تورنمنت در پیش است که ۳ مورد آن بین المللی و در سطح قهرمانی آسیا است. مسابقات بزرگی هستند و به توسعه ورزش در قطر کمک می‌کنند.

او همچنین در مورد درخواست قطر برای میزبانی المپیک توضیح داد: برنامه‌هایی برای میزبانی از رویدادهای مهم ورزشی وجود دارد.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید