خانه اقتصادی جزئیات طرح فروش فوق العاده شب عید اصناف

جزئیات طرح فروش فوق العاده شب عید اصناف

0
جزئیات طرح فروش فوق العاده شب عید اصناف

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: طرح فروش فوق العاده برای سهولت خرید برای همه مصرف کنندگان در همه استان‌ها برگزار خواهد شد و نظارت ویژه بر حراج کالای پایان سال صورت خواهد گرفت.

مجید شجاع گفت: هر ساله در روزهای پایانی سال طبق سنوات قبل طرح های بازرسی و نظارت برای تنظیم بازار پایان سال اجرا می شود و امسال نیز حدود یک هزار و 500 بازرس در سراسر کشور به صورت دو شفیت فعال هستند و فعالیت بازرسین و طرح های نظارتی از ابتدای اسفندماه شروع شده است.

وی تصریح کرد: در بحث تامین کالاهای بازار پایان سال مشکل و کمبودی وجود ندارد و طرح فروش فوق العاده براساس ظرفیت قانونی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و تجربه برگزاری فروش فوق‌العاده سال های قبل نشان داده که اجرای این طرح به مراتب موفق تر از برگزاری نمایشگاه های بهاره است.

بنابراین علاقمندان به شرکت در طرح فروش فوق العاده می توانند به اتحادیه مربوطه مراجعه کنند و بر اساس ظرفیت های موجود در این طرح شرکت کنند.

دبیر کل اتاق اصناف ایران افزوئ: با توجه به نوسانات نرخ ارز و تحریم ها و افزایش قیمتها، بازار با رکود همراه است و امیدوار هستیم اجرای طرح های فروش فوق العاده کمک موثری هم به مصرف کنندگان برای خرید با قیمت مناسب داشته باشد و هم رونقی برای فروش بازار و کسبه ایجاد کند.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید