خانه ورزشی کاپیتان و تشکر ویژه از تماشاگران خاص گل‌گهر

کاپیتان و تشکر ویژه از تماشاگران خاص گل‌گهر

0
کاپیتان و تشکر ویژه از تماشاگران خاص گل‌گهر

[ad_1]


کد خبر : 1872941 |
09 اسفند 1401 ساعت 06:45 |
139 بازدید |

0
دیدگاه

گلزاری: تیم ما هم به امید زنده است


کاپیتان گل گهر با ذکر خصوصیت فنی قلعه نویی می گوید فقط به بردن استقلال فکر می کنند.

کاپیتان و تشکر ویژه از تماشاگران خاص گل‌گهر

به گزارش “ورزش سه”، گل گهر سیرجان پیکان را شکست داد و ۳۷ امتیازی شد تا بیشتر به مدعیان نزدیک شو‌د. 
مهران گلزاری که بیشترین سابقه را در جمع سیرجانی ها دارد و کاپیتان این تیم است در مورد این بازی به خبرنگار ما گفت: شرایط هوا روی بازی در نیمه اول تاثیر گذاشت ولی ما آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم چون واقعا به این سه امتیاز ها برای اینکه بالای جدول بمانیم نیاز داریم. 
او در مورد حضور در جمع مدعیان و اینکه می توانند به این روند ادامه دهند یا خیر ادامه داد: آدم به امید زنده است. ما می جنگیم و امیدوارم اتفاقات خوبی تا آخر فصل بیفتد. 
این بازیکن در مورد اظهار نظر سرمربی حریف مبنی بر اینکه با وجود شکست عملکرد خوبی داشتند عنوان کرد: پیکان تیم جوان و با انگیزه ای است ولی فکر می کنم در مجموع ما بهتر از آن ها بودیم، ایشان هم روی تیم خودش عرق خاصی دارد و باید هم همین را بگوید. 
گلزاری در مورد صحنه ای که منادی و باقری را از هم جدا کرد گفت: چیز خاصی نبود. بازیکن پیکان می خواست توپ را بگیرد و منادی هم توپ را نداد و من هم کنارشان رفتم و گفتم اتفاق خاصی نیفتاده. 
کاپیتان گل گهر با اشاره به حضور هوادران با وجود بازش شدید باران گفت: جا دارد دست تک تک هواداران را ببوسم که در این شرایط آب و هوایی آمدند و هیچ کدام از ورزشگاه بیرون نرفتند واقعا جای تقدیر دارد. 
گلزاری در پایان در مورد دیدار هفته آینده افزود: بازی با استقلال شرایط خاص خودش را دارد، هر دو تیم بالای جدول هستند. ما برای بردن می رویم و بازی بسته مورد پسند آقای قلعه نویی نخواهد بود.

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید