خانه ورزشی داور مشهور اسپانیایی: فلورنتینو پرز تهدیدم کرد

داور مشهور اسپانیایی: فلورنتینو پرز تهدیدم کرد

0
داور مشهور اسپانیایی: فلورنتینو پرز تهدیدم کرد

[ad_1]


کد خبر : 1895551 |
22 اسفند 1401 ساعت 15:00 |
2.6K بازدید |

2
دیدگاه


ایتورالده گونزالس دیشب در کادناسر فاش ساخت که 12 سال قبل توسط رئیس باشگاه رئال مادرید تهدید شده بود.

داور مشهور اسپانیایی: فلورنتینو پرز تهدیدم کرد

به گزارش “ورزش سه”، قبل از بازی شنبه رئال برابر اسپانیول، ویدیویی از داوری‌های کلوس گومز پخش شد که در آنها او علیه رئال اشتباهات فاحشی مرتکب شده بود. گومز که از داوری بازنشسته شده، اکنون مدیر VAR در فوتبال اسپانیاست و رئال معتقد است او پشت پرده تصممیات جنجالی VAR قرار دارد.

1831891

ایتورالده گونزالس که بین سال های 1995 تا 2012 در سطح اول فوتبال اسپانیا داوری کرده و اکنون کارشناس داوری کادناسر و آاس است، در دفاع از گومز به شدت از باشگاه رئال مادرید انتقاد کرد. تلویزیون رئال هم در پاسخ، دیشب ویدیویی از اشتباهات ایتورالده در بازی های رئال را منتشر کرد.

1710044

در واکنش به این حرکت تلویزیون رئال، گونزالس ادعایی جدید را مطرح کرد:«کارشناسان و خبرنگاران “رئال مادرید تی وی” خودشان را بسیار زبده می دانند. از آنها می خواهم در مورد اتفاقی که در فصل 11-2010 رخ داد تحقیق کنند. من داور بازی رئال-دپورتیوولاکرونیا بودم. رئال 6-1 برنده شد و در حالی که به سمت اتاق داوران می رفتم، فلورنتینو پرز من را به اتاقی هدایت کرد و در آن با لحنی تند گفت که من هیچ چیز از تو نمی خواهم جز اینکه برای ما هم مثل بارسلونا سوت بزنی. من که تعجب کرده بودم، گفتم این یک شوخی است؟ که با پاسخ منفی روبرو شدم. نیم ساعت بعد به کمیته داوران گزارش دادم ولی هیچ اتفاقی رخ نداد و همه چیز به سرعت مختومه شد. هیچکس حتی حرف‌های من را پیگیری هم نکرد

[ad_2]

منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید