حمید مطهری شجاعانه پشت شجاعی

0
13کد خبر : ۱۸۶۷۱۲۷ |
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰ |
۵۶۱ بازدید |

۰
دیدگاه

بازیکن نساجی برای مربی‌اش باید جان بدهد!


روز گذشته و در جریان دیدار دو تیم نساجی مازندران و سپاهان عده‌ای از هواداران نساجی بر علیه علی شجاعی بازیکن این تیم شعار دادند و این اتفاق با واکنش تند مطهری و دفاع او از شجاعی در کنفرانس بعد از بازی همراه بود.

حمید مطهری شجاعانه پشت شجاعی

به گزارش “ورزش سه” حمید مطهری در اولین تجربه سرمربیگری خود توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد. نساجی تحت هدایت مطهری در نیم‌فصل اول برای اولین بار در میانه جدول جا خوش کرد و طبق وعده ابتدای فصل او به هواداران این تیم، وطنی دوباره به جهنم تیم‌های رقیب تبدیل شد. ببرهای مازندران در نیم فصل اول صدرنشین دیدارهای خانگی شدند و از ۸ بازی با ۴ پیروزی و سه تساوی تنها یک شکست را مقابل صنعت نفت آبادان تجربه کردند.

در دیدار مقابل سپاهان که دومین شکست فصل نساجی در وطنی به حساب می‌آید تیم مطهری عملکرد بدی را از خود به نمایش نگذاشت ولی روی یک لحظه غفلت و عملکرد بی‌نقص رضاییان و نورافکن تک گل بازی را در اوایل نیمه دوم دریافت کرد. در ادامه عده‌ای از تماشاگران این تیم بر علیه علی شجاعی بازیکنی که پیش از این هم سابقه پوشیدن پیراهن نساجی را داشت شعار دادند و او را بی‌غیرت خطاب کردند. بازیکن سابق پرسپولیس دقایقی بعد و در دقیقه ۷۷ از زمین مسابقه خارج شد اما واکنش مطهری به این موضوع جالب بود.

1795642

مطهری در کنفرانس بعد از بازی با اشاره به این اتفاق حمایت کامل خود را از علی شجاعی اعلام کرد و گفت: اگر به دلیل احساس مصدومیت علی شجاعی نبود هرگز او را از زمین مسابقه خارج نمی‌کرد و اگر دیدار دو تیم تا فردا هم ادامه داشت، شجاعی همچنان در زمین حضور داشت. مطهری با اشاره به اینکه بی غیرت خواندن علی شجاعی وقتی از قراردادی با مبلغ سه برابر از مبلغ پیشنهادی نساجی گذشته و به تیم استان خود آمده را ظلم به این بازیکن خواند. سرمربی شمالی‌ها در ادامه با اشاره به حضور خودش به عنوان مربی در نساجی در دوره مجید جلالی اضافه کرد: هواداران نساجی یکی از پر شورترین هواداران فوتبال ایران هستند و با وجود سختی‌ها و مشکلات غیر قابل تصور هیچگاه دست از حمایت از تیمشان بر نداشتند و این عده کمی که شعار دادند هوادارنما هستند. مطهری از هواداران واقعی نساجی خواست تا با این عده، برخورد کنند. در پایان سرمربی نساجی مسئولیت شکست تیمش را متوجه خود کرد و تمام قد از عملکرد بازیکنان و به ویژه علی شجاعی دفاع کرد.

1795641

مطهری با این واکنش نشان داد علاوه بر آگاهی فنی بالا به جنبه روانی بازی هم مسلط است و به خوبی با وجود فشار و هجمه، دست از حمایت از بازیکنانش برنمی‌دارد. با این شرایط اگر اتفاق خاصی نیفتد در دیدار بعدی یعنی دربی شمال در خانه ملوان، شجاعی در ترکیب اصلی این تیم حضور خواهد داشت.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید