استقلال باید ۲۰ میلیارد به رضایی بپردازد!

0
52کد خبر : ۱۸۶۸۱۳۲ |
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۴ |
۴٫۴K بازدید |

۰
دیدگاه

در صورت شکست در کمیته تعیین وضعیت


در صورتی که استقلال در پرونده کاوه رضایی شکست بخورد، باید خسارت سنگینی را به این بازیکن بپردازد.

استقلال باید 20 میلیارد به رضایی بپردازد!

به گزارش “ورزش سه”، یکی از اتفاقات عجیب در پرونده رضایی، تفاهم نامه او با باشگاه استقلال است. پس از اینکه در ابتدای فصل و به دلیل پر بودن لیست تیم، آبی ها نتوانستند کاوه را به خدمت بگیرند، تفاهم نامه ای را با او به امضا رساندند تا این بازیکن راهی تراکتور شده و در نیم فصل بازگردد.

در این تفاهم نامه، قید شده که اگر هر کدام از طرفین نتواند به تعهداتش عمل کند، باید خسارت سنگینی را پرداخت کند. یعنی چنانچه استقلال نتواند رضایی را به خدمت بگیرد، باید به این بازیکن غرامت بپردازد و در صورتی که کاوه نتواند آبی پوش شود، او باید این مبلغ را به حساب تیم سابقش واریز کند.

حالا رضایی که قراردادش را با تراکتور فسخ کرده، در انتظار اعلام رأی کمیته تعیین وضعیت است. اما از آنجایی که استقلال قصد دارد یک هافبک خارجی را به خدمت بگیرد و نام او را به عنوان آخرین بازیکن وارد لیست بزرگسالان کند، عملا پروژه جذب کاوه شکست خورده تلقی می شود.

حالا علی امیری قائم مقام باشگاه استقلال درخصوص این تفاهم نامه صحبت هایی را بیان کرده که باعث نگرانی هواداران شده است. او در برنامه شب های فوتبالی گفت: آقای کاوه رضایی قراردادی با ما منعقد نکرده، ولی در تفاهم نامه ای که مدیریت قبلی نوشته، آمده است که اگر باشگاه استقلال کاوه رضایی را جذب نکند، باید ۲۰ میلیارد به این بازیکن غرامت پرداخت کند.

حالا همه در انتظار اعلام رأی کمیته تعیین وضعیت هستند و اگر این رأی به سود کاوه اعلام شود و استقلالی ها نیز محکوم شوند، آنگاه یک پرونده سنگین مالی جدید در انتظار آبی ها خواهد بود.منبع

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید